Busıness Cup

Türkiye'nin en prestijli futbol ligi Business Cup, yılda iki kere düzenleniyor. Fairplay Events'in düzenlediği organizasyonda bugüne kadar 300'e yakın kurumsal firma katıldı.

DETAYLI BİLGİ

iddaa Rakipbul Ligi

170.000 oyuncusu ile Türkiye'nin en büyük halı saha organizasyonu iddaa Rakipbul Ligi, halı saha sektörüne yön vermeye devam ediyor.

DETAYLI BİLGİ

Şirketler Yarışıyor

Türkiye'nin en eğlenceli bowling organizasyonu Şirketler Yarışıyor, Fairplay Events imzasıyla şirketlerle buluşuyor. Siz de bu organizasyonda yerinizi alın.

DETAYLI BİLGİ

TEK POTA LİGİ

Tek Pota Basketbol Ligi ile, rakip bulma derdine son veren Fairplay Events, basketbol severleri buluşturdu.

DETAYLI BİLGİ

MiniEuro

Avrupa Halı Saha Şampiyonası, her yıl bir Avrupa başkentinin meydanında 24 ülkenin katılımı ile sahne alıyor.

DETAYLI BİLGİ

Re-Liga

Kala Film'in öncülük ettiği, reklamcılara yönelik, Re-liga, Reklamcılar Ligi, gerek sosyal medya, gerekse sahada bir hayli ilgi görüyor.

DETAYLI BİLGİ

Entes Cup

Türkiye'nin en köklü halı saha turnuvalarından bir tanesi konumunda bulunan, Elektrik çalışanlarını buluşturan Entes Cup, renkli görüntülere sahne oluyor.

DETAYLI BİLGİ

Dumankaya Oyunları

Dumankaya Oyunları, site sakinlerinin oluşturduğu takımlar arasında komşuluğa tatlı bir rekabet katma amacıyla farklı spor branşlarında düzenlenen bir spor festivalidir.

DETAYLI BİLGİ

Tekstil Cup

Tekstil Cup, Türk tekstil sektöründe yer alan lider firmalarının katılımıyla gerçekleşen futbol ligidir.

DETAYLI BİLGİ

ETMD Ligi

ETMD Ligi, Türk elektrik/elektronik sektöründe yer alan firmalarının katılımıyla gerçekleşen futbol ligidir.

DETAYLI BİLGİ

JTI Cup

Sektörünün lideri JTI International, kendi çalışanları arasında düzenlediği motivasyon turnuvası için Fairplay Events'le anlaştı.

JTI KLİP

EnBW Cup

Borusan EnBw'nin organize ettiği, enerji sektörünün liderlenin buluştuğu EnBW Cup'ta Fairplay Events imzası taşıyor.

Şişli Rakipbul Cup

Şişli Belediyesi'nin öncülüğünde Fairplay Events'in düzenlediği Şişli Rakipbul Cup, Mustafa Sarıgül'ün katılımıyla şölene dönüştü. Ayrıca Ali Samiyen Sahasında ki son maç ünvanınıda taşıyor.

Turkish Do&Co Cup

Hava alanlarında ki çalışmalarla adından sıkça söz ettiren Turkish Do&Co, çalışanları arasında düzenlediği turnuva ile renkli görüntülere sahne oldu.

Ülker Kupası

Türkiye'nin en büyük şirketlerinden bir tanesi olan Ülker, çalışanlarının motivasyonunu Fairplay Events ile birlikte arttırıyor.

Çandef Kupası

Çankırı Dernekleri Federasyonu tarafından gelenekselleştirilen, Fairplay Events tarafından da futbol severlerle buluşturulan Çandef Kupası, yoğun ilgi görüyor.

Auto Cup

Otomotiv sektörünün liderlerini buluşturan Auto Cup, Fairplay Events tarafından organize edildi.

Ampüte Futbol Finali

İstanbul ve Ankara'da düzenlenen Ampute Futbol Turnuvası'nın finali Fairplay Events imzasıyla yapıldı.

Balkan Cup

Bulgaristan Halı Saha Federasyonu ve iddaa Rakipbul Ligi arasında düzenlenen, yapılan anketler sonucu belirlenen takımların Bulgaristan ve Türkiye arasında dostluğu pekiştirmek için yapılan Balkan Cup, Fairplay Events imzası taşıyor.

 

Powered By Themekiller.com